Filipa 18 Restauracja


W sąsiedztwie hotelu mieści się Rynek Kleparski, zwany pomocniczym Głównego Rynku Krakowskiego lub „brudnym”. Stary Kleparz to najstarsze działające nieprzerwanie targowisko Krakowa. Miejsce to było często inspiracją dla malarzy i artystów, którzy utrwalali kolory i zgiełk targowiska na swoich dziełach. Tworząc je, pili herbatę lub miód w pijalni znajdującej się na parterze budynku. Kontynuując te wspaniałe tradycje hotel zaprasza do Restauracji Filipa 18 Food Wine Art. Wnętrza restauracji wypełniają plakaty współczesnych, młodych artystów. Miejsce zachęca do nieśpiesznego odkrywania nowych smaków i zmysłowych wrażeń.

Szef Kuchni, Marcin Sołtys wyszukuje dla Państwa najlepsze regionalne produkty sezonowe tworząc menu od śniadania po kolację. Zawsze znajdzie się w nim element teatru, ale zabawa kuchnią nie odwraca uwagi od smaku wyśmienitych potraw.

 

Godziny otwarcia:

Śniadania

Poniedziałek – Piątek 6:30 – 10:30

Sobota – Niedziela 7:00 – 11:00

Lunch

Poniedziałek – Niedziela 12:00 – 17:00

Kolacja

Poniedziałek – Niedziela 17:00 – 23:00

 

Telefon: (+48) 12 300 30 30
Email: restauracja@indigokrakow.com
Strona: www.filipa18.com

Menu

ZOBACZ TAKŻE


Warning: include(): Filename cannot be empty in /wp-content/themes/hotelindigo/page_entertainment.php on line 24

Warning: include(): Filename cannot be empty in /wp-content/themes/hotelindigo/page_entertainment.php on line 24

Warning: include(): Failed opening '' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php56/lib/pear') in /wp-content/themes/hotelindigo/page_entertainment.php on line 24