Filipa 18 Restauracja


W sąsiedztwie hotelu mieści się Rynek Kleparski, zwany pomocniczym Głównego Rynku Krakowskiego lub „brudnym”. Stary Kleparz to najstarsze działające nieprzerwanie targowisko Krakowa. Miejsce to było często inspiracją dla malarzy i artystów, którzy utrwalali kolory i zgiełk targowiska na swoich dziełach. Tworząc je, pili herbatę lub miód w pijalni znajdującej się na parterze budynku. Kontynuując te wspaniałe tradycje hotel zaprasza do Restauracji Filipa 18. Wnętrza restauracji wypełniają plakaty współczesnych, młodych artystów. Miejsce zachęca do nieśpiesznego odkrywania nowych smaków i zmysłowych wrażeń.

Szef Kuchni, Marcin Sołtys wyszukuje dla Państwa najlepsze regionalne produkty sezonowe tworząc menu od śniadania po kolację. Zawsze znajdzie się w nim element teatru, ale zabawa kuchnią nie odwraca uwagi od smaku wyśmienitych potraw.

 

Godziny otwarcia restauracji: od 12:00 do 23:00

Śniadania: od 6:30 do 10:30 w tygodniu i do 11:00 w weekendy

 

Telefon: (+48) 12 300 30 30
Email: restauracja@indigokrakow.com
Strona: www.filipa18.com

Menu

ZOBACZ TAKŻE


Warning: include(): Filename cannot be empty in /wp-content/themes/hotelindigo/page_entertainment.php on line 24

Warning: include(): Filename cannot be empty in /wp-content/themes/hotelindigo/page_entertainment.php on line 24

Warning: include(): Failed opening '' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php56/lib/pear') in /wp-content/themes/hotelindigo/page_entertainment.php on line 24